Misja firmy

Misją Firmy RFC jest świadczenie wysokiej jakości usług z zakresu technologii informatycznych. Od początku istnienia firmy zajmujemy się m.in. profesjonalną obsługą serwerów, projektów IT. Wraz z rozwojem technologii informatycznych postępuje również rozwój naszej firmy, która w ciągu siedmiu lat istnienia stała się rozpoznawalną marką na lokalnym rynku. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Naszą misją jest ciągłe podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług. Naszym celem jest ciągłe usprawnianie obsługi klientów oraz poszerzanie oferty o świadczenie innowacyjnych rozwiązań oraz usług. Wpłynie to na budowanie trwałych relacji z klientami, których zadowolenie jest naszym głównym celem oraz naszą motywacją.

Misja firmy sprowadza się nie tylko do świadczenia wysokiej jakości usług, ale również do podnoszenia atrakcyjności cen tych usług. To główne czynniki pozwalające nam na umacnianiu pozycji lidera w obsługiwanych przez nas obszarach rynku lokalnego.